KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038403
nr 1303 8403
S Linder, motiv från Hunnebostrand. Signerad. Olja på pannå, 41x31 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:53:05
100 kr
200 kr
250 kr
400 kr
450 kr